Galfo žaidimas simuliatoriumi

Mūsų klubo treniruočių centre su Foresight Sports golfo simuliatorimi galite žaisti golfo laukus ar tobulinti savo smūgio techniką treniruočių lauke. Šis golfo simuliatorius  tiksliai fiksuoja ir pateikia Jūsų atliekamo smūgio išsamia informaciją (kamuoliuko skriejimo ir sukimosi greitį, smūgio tikslumą ir kt. informaciją)

Golfo treniruotė

Įrengta golfo treniruočių zona leidžia vienu metu treniruotis 2 žaidėjams, atliekant smūgius į tinklą. Galite treniruotis vieni arba užsisakyti golfo pamoką pas klubo trenerius Marių Zienių arba Vytautą Gedminą.

Žalios kortelės kursai

Klubas kviečia visus norinčius susipažinti su golfo ir praeiti Žalios kortelės kursus, kurių metu yra suteikiama visa informacija apie golfo žaidimo taisykles, žaidėjai išmokami pagrindinių golfo smūgių. Išlaikius Žalios kortelės kursus, žaidėjas įgauna teisę savarankiškai žaisti golfo aikštyne.

Golfo inventorius

Mūsų klube galite įsigyti įvairių golfo prekių (golfo įrangos, golfo aprangos) bei susiremontuoti ar atsinaujinti jau turimą golfo įrangą.
Mūsų klube galite įsigyti įvairių golfo prekių (golfo įrangos, golfo aprangos).
Jei sulaužėte golfo lazdą ar norite pasikeisti lazdų kotus ar rankenas, tai kreipkitės į mūs ir pagelbėsime.

Pramoginiai renginiai

Norite suorganizuoti vaikams įsimintiną ir aktyvią gimtadienio šventę ir suteikti Jiems naujų įspūdžių, kreipkitės ir padėsime nustebinti Jūsų vaikus.
Klubo treniruočių erdvė puikiai tinka organizuoti įmonių renginius, kurių metu suteikiama galimybė visiems išbandyti golfą, sudalyvauti mini rungtyse.